top of page

Dzięki współpracy tworzymy nowy lepszy świat.

Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz.

Oto prawa, którymi się kierujemy.

 

 

 

        Pomysł utworzenia firmy „Wymiary Biznesu” powstał kilka lat temu. Zrodzony został z szeregu doświadczeń prywatnych i zawodowych, a także chęci promowania idei łączenia sfery duchowej człowieka ze sferą biznesu oraz wykreowania właściwej harmonii pomiędzy tymi sferami.

 

        „Wymiary Biznesu” to miejsce, w którym pomagamy znaleźć odpowiednie finansowanie dla przedsiębiorców niezależnie od tego, jak długo prowadzą swój biznes i jakiego produktu finansowego potrzebują w danej chwili.

 

        Współpracujemy z szeregiem  banków i instytucji finansowych, które posiadają odpowiednie rozwiązania kredytowe, czy leasingowe.

 

        Kluczowym celem naszego przedsięwzięcia  jest chęć łączenia ludzi i wzajemna pomoc, aby ludzie wspólnie realizowali swoje projekty dla dobra swojego i innych. Filozofia życia polegająca na współpracy sprawia, że cele ziemskie zaczynają łatwiej się realizować. Zaczynamy w prostszy sposób osiągać coś, co wcześniej przychodziło nam z trudem. Pozornie trudne sytuacje zaczynają się rozwiązywać i łatwiej realizujemy nasze cele. Chęć pomocy innym powoduje, że  „pragniemy” tak jakby z wyższej perspektywy, rozumiejąc i odczuwając jednocześnie to, co się dzieje dookoła nas. To jest największa korzyść w działaniu razem.

 

        Dlatego też zachęcam do współpracy, aby zbudować lepszy świat.

 

        Pozdrawiam

 

                                                                         Michał Piechowicz

PLATFORMA WSPÓLNYCH INTERESÓW
bottom of page